.

.

New
Деца Девојки Тексас Рака Фустан Девојка Каубој Suspender Фустан Девојки Жан Sundress Обичните Деца Фустани За Девојки Бебе Облека

Деца Девојки Тексас Рака Фустан Девојка Каубој Suspender Фустан Девојки Жан Sundress Обичните Деца Фустани За Девојки Бебе Облека

DEN 631.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


Деца Девојки Тексас Рака Фустан Девојка Каубој Suspender Фустан Девојки Жан Sundress Обичните Деца Фустани За Девојки Бебе Облека
Материјал : Памук Боја : Блу Пакет : 1 buc фустан Големина информации : Големина 24 M : Биста 24*2cm,Должина 56cm; Големина 3 T : Биста 25*2cm,Должина 58.5 cm ; Големина 4 T : Биста 26*2cm,Должина 61cm ; Големина 6 T : Биста 27*2cm,Должина 63.5 cm ; Големина 7 T : Биста 28*2cm,Должина 66cm ; Задниот дел има жартиери Забелешка : Големината е Мерка од страна на страна,ќе има 1~3cm грешка,тоа е нормално,ве молиме да се разбере,благодарение Овој фустан е мини фустан,ако е можно,ве молиме да одговара на legging,ви благодариме
Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

Детали

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 6T, 7T, 3T
Бренд Име:
Шарени Детството
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Европски и Американски Стил
Декорација:
Копче
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
боја:
Сина
Децата НИ големина:
18 милиони,2T,3T, 4T ,5,6 т,7t
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Вистински Примерок:
Yes
Свеж

Избор на клиенти