.

.

New
слободен брод 3d full везови applique флорални долго гроздобер средновековниот фустан Ренесансата принцезата Викторија фустан/Мари долг фустан

слободен брод 3d full везови applique флорални долго гроздобер средновековниот фустан Ренесансата принцезата Викторија фустан/Мари

DEN 2784.00

Стока
Достапно.


Вкупната должина е околу 135cm
1-3cm надоместок

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Стил:
Гроздобер
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Резервоар
Половината:
Природни
Деколте:
Асиметрични
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Материјал:
Rayon
Декорација:
Appliques
Пол:
Жените
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Ткаени
Должина На Ракав:
Без ракави
Свеж

Избор на клиенти