.

.

New
вез Девојки Фустан од Чипка Chiffon Принцеза Шупливи Децата во Едно Парче Фустани, џемпери

вез Девојки Фустан од Чипка Chiffon Принцеза Шупливи Децата во Едно Парче Фустани, џемпери

DEN 216.00

Стока
Достапно.


Бренд Нови Цветни Девојки Фустани Чипка Шупливи Фустан Црвено Бели Деца е Едно Парче Облека, Вечерни Фустани
Бренд Нови
Големина на Етикетата : 2-3y,3-4y,4-5y,5-6y,7-8y,9-10y
Можете Да Изберете боја и големина која u сакате Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
Ние нормално брод ur пакет во 1-2 работни дена

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Hooyi
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Јака:
Маскирани
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук,чипка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вграден Градник:
No
Број На Модел На:
2-10year
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Chiffon
Вистински Примерок:
Yes
Вграден Градник:
no
Свеж

Избор на клиенти