.

.

New
Бренд Нови Цветни Девојки Фустани Чипка Шупливи Фустан Црвено Бели Деца е Едно Парче Облека Бесплатен Превозот

Бренд Нови Цветни Девојки Фустани Чипка Шупливи Фустан Црвено Бели Деца е Едно Парче Облека Бесплатен Превозот

DEN 504.00

Стока
Достапно.


Бренд Нови Цветни Девојки Фустани Чипка Шупливи Фустан Црвено Бели Деца е Едно Парче Облека, Вечерни Фустани
Бренд Нови
Големина на Етикетата : 2-3y,3-4y,4-5y,5-6y,7-8y,9-10y
Можете Да Изберете боја и големина која u сакате Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
Ние нормално брод ur пакет во 1-2 работни дена

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
Hooyi
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
2-10year
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Декорација:
Вез
Јака:
Екипажот Вратот
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук,чипка
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Chiffon
Вистински Примерок:
Yes
Вграден Градник:
no
Свеж

Избор на клиенти