.

.

New
10 компјутери трговија на Големо Бисер јака Бебе Девојка се Облекуваат Крштевањето Фустан за Девојка Детето 1 Година Роденден се Облекуваат за Бебе Девојка Крштевк?

10 компјутери трговија на Големо Бисер јака Бебе Девојка се Облекуваат Крштевањето Фустан за Девојка Детето 1 Година Роденден

DEN 17626.00
DEN 34560.00

Стока
Достапно.

Функција : 1.Со убаво појас и чипка, погоден за крштевка/свадбена/партија и др.;
2. Фустан изработката е многу фини, меки совршен ефект;
3. Мека предиво за бебе носат.
Големина : за бебиња од 0 до 24months, големини како што е подолу :
Мед , ова е референтен број, ве молиме оставете порака за да кажете ми кои се вашите деца висина, биста ,половината големина, Така што јас може да ви помогне да се избере вистинската големина. Поради мерење метод, за грешка при мерење во 1-2 cm.
Фустанот има големина за 2-12 T .ако ви треба поголема големина,pls проверете тука :

Детали

Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
фустан стил:
Бал
Материјал Состав:
Полиестер
Број На Модел На:
001
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading
Силуета:
Бал
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LOTTLA TOGER
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Англија Стил
1:
vestido infantil
2:
бебе девојка се облекуваат
3:
бебе се облекуваат
4:
1 година роденден облечи
5:
бебе девојка фустани
6:
бебе девојка облека
7:
бебе девојка фустани
8:
Бебе Девојка Се Облекуваат Европски Стил
9:
бебе jurk
0:
прв роденден облечи
Свеж

Избор на клиенти