.

.

New
Нова Плус Големина 2017 Елегантен Фустан Фармерки Чисто Сино Отсечени Дупка Краток Лето Preppy Стил Плажа Партија Тексас Фустани XXL

Нова Плус Големина 2017 Елегантен Фустан Фармерки Чисто Сино Отсечени Дупка Краток Лето Preppy Стил Плажа Партија Тексас Фустани

DEN 1208.00
DEN 1980.00

Стока
Достапно.


Експрес Испорака : 3-5 дена да пристигне од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex и така натаму.
Контактирајте со нас
Ако сте голем трговија на големо, ние може да ви понуди добро фабрика цена директно да направи да се конкурентни
во вашиот пазар. Но, вие треба
да плаќаат екстра превозот надомест.
Добредојдовте на нашата продавница!
]
Драг пријател, на нашата големина се европа стандард , ве молиме погледнете го подолу
Драг пријател, на нашата големина се европа стандард , ве молиме погледнете го подолу форма, ако се плашат премногу
строги, може да се купи поголем! Можете исто така да ми кажете вашето поставување пред да нарачате ,ние ќе ви одговори
во frist време!
Големина Информации
Големина на : Не е 2-3% разлика според упатство за мерење, ве молиме проверете ги датумот на мерењето. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и
5 ѕвезди , ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Таму е малку толеранција за големина
табелата, тоа е неизбежно.
Бесплатен превозот : секогаш е предаден од страна на нормален пост, се чини 7-15 дена за да стигне до вас. Таму е малку толеранција за големината на табелата, тоа е
неизбежни. Можете да ни даде на повик или e-mail поддршка.
Пад на превозот услуга
Вие може да станете наш член и ние може да ви понуди професионална капка превозот услуга директно!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Стил:
Preppy Стил
Силуета:
Асиметрични
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Сон Лоза
Декорација:
дупка
Број На Модел На:
WT76122
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Големина:
M L XL XXL
боја:
Сина
време на испорака:
Во рок од 2-3 работни дена по приемот на вашата исплата
Трговија На Големо/Капка Превозот:
Поддршка
Стил:
жените мода се облекуваат
Стилот 1:
Секси Повик Облека
Свеж

Избор на клиенти