.

.

New
пинк девојки чипка принцезата свадба целосен фустан деца девојка туту здолниште бебе splice партија фустани за девојки со големи bowknot

пинк девојки чипка принцезата свадба целосен фустан деца девојка туту здолниште бебе splice партија фустани за девојки со големи

DEN 733.00
DEN 815.04

Стока
Достапно.


Кога вашата нарачка над ќе испрати со DHL, или ЕМС
+++Спецификација+++
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Големина во age : 1/2y-2/3y-3/4y-4/5y-5/6y-7/8y Големина во висина : 100-110-120-130 -140-150cm Боја : Исто како слики Материјал : Полиестер
1.Ве МОЛИМЕ проверете ја големината на табелата внимателно да се избере вистинската големина;
2.Прирачник за мерење,грешки за 1-2cm,1inch=2.54 см. Големина Биста Должина За Должина(см) За Возраст(година) 100 31*2 57 90 CM 3 Y 110 32*2 60 100 CM 4 Y 120 33*2 64 110 CM 5 Y 130 34.5*2 67 120 CM 6 Y 140 36*2 71 130 CM 7-8 Y 150 36.5*2 77 140 CM 9-10 Y

Детали

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Цвеќиња
Бренд Име:
SexeMara
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
обложени се облекуваат
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Стил:
Европски и Американски Стил
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
329
Свеж

Избор на клиенти