.

.

New
Плус Големина 3XL 4XL 5XL 6XL Пролет И Лето Жените Модални Вест Фустан О-Вратот на Повик Лабава Беше Тенка Фустан без Ракави SU0023

Плус Големина 3XL 4XL 5XL 6XL Пролет И Лето Жените Модални Вест Фустан О-Вратот на Повик Лабава Беше Тенка Фустан без Ракави

DEN 768.00
DEN 1448.16

Стока
Достапно.

Плус Големина 3 XL 4 XL 5 XL 6 XL Пролет И Лето Жените Модални Вест Фустан О-Вратот на Повик Лабава Беше Тенка Фустан без Ракави SU0023
кога да нарачате, ве молиме обратете се на големината на табелата , ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме,
ние одговор во рок од 24 часа, ви Благодариме
Поради различни начини на мерење,Pls дозволете 1-3 cm разлика !! ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен) ГОЛЕМИНА(CM) Половината должина 3 XL 98-107 cm 122 4 XL 108-117 cm 123 5 XL 118-129 cm 124 6 XL 130-150 cm 125 Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Детали

Големина:
XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SU0023
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
плетење Памук,Полиестер,Модални
Бренд Име:
LYJDIQI
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Резервоар
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Свеж

Избор на клиенти