.

.

New
Кинески ориентални фустани женски летен фустан цветни печати гроздобер лето жените се облекуваат за кратко sleeve долго tulle фустани KK278 П

Кинески ориентални фустани женски летен фустан цветни печати гроздобер лето жените се облекуваат за кратко sleeve долго tulle

DEN 1690.00
DEN 3072.00

Стока
Достапно.


(CM) Рамо Биста Должина на Ракав M 37 94 123 23 L 38 98 124 24 XL 39 102 125 25 XXL 40 106 126 26

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
EASTQUEEN
Половината:
Империја
Број На Модел На:
KK278
Материјал:
Полиестер,Памук
Силуета:
Лабава
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Средината На Теле
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Appliques
кинески фустани ориентални:
лето облечи цветни печатење
Свеж

Избор на клиенти