.

.

New
Висок квалитет на лето топла облека vestidos секси длабок V јака пати навремено назад чиста боја пакет хип splice фустан vestido големина

Висок квалитет на лето топла облека vestidos секси длабок V јака пати навремено назад чиста боја пакет хип splice фустан vestido

DEN 959.00
DEN 1128.48

Стока
Достапно.

и бразил клиентите треба оставете порака за вашата ID NO.
Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да се врачен на царината.
Повратни информации
Pls љубезно ни даде добар фидбек или 4 или 5 ѕвезди,ако не ви се допаѓа нашата стока, може да не се даде ни повратни информации или контактирајте со нас пред да ни дадете повратни информации, ние ќе се справи со тоа,pls не даде лош повратни информации без да се јавите. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!
големина водич големина
биста (CM)
Погоден за
Половината (CM)
Погоден за
долго (CM)
за
(CM)
S 76 СМ 80 СМ 62 СМ 66 CM 83 CM M 80 СМ 84 СМ 65 СМ ОД 70 СМ 84 СМ L
84 СМ 88 СМ 70 СМ 74 СМ, 85 CM XL 88 СМ 93 СМ 74 СМ 78 СМ 86 СМ XXL 93 СМ 96 СМ, 78 СМ 82 СМ 87 CM Поради фустан се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
Ако ви се погрешни стоки ,ние ќе ја. Значи, ако овие земјата, кога се избере ЕМС кои раце да царината, мора да се биде во контакт со царинските и да се справат со тоа, ако не, тоа ќе биде вашата должност.
Друга причина, ако сакате да reback стоката која треба да се плати за превозот за reback ,тогаш ние ќе ја или reback пари. Јас ќе се справи со тоа. Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
ENLU
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Половината:
Империја
Број На Модел На:
S M L XL XXL XXXL XXXXL XXXXXL G45
Материјал:
Полиестер,Избрани,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Погоден за публиката:
Жена, женски, секси жена, мајка, мајка, дама
Големина:
S M L XL XXL XXXL XXXXL XXXXXL G45
Комбинација:
Еден
боја:
сина, црна
Процесот:
Шевови
Шема:
Полна Боја
Свеж

Избор на клиенти