.

.

New
Лето Долг фустан на Плажа chiffon Бела Voile Лабава Секси Gown Трепет кат должина макси фустан boho бел фустан

Лето Долг фустан на Плажа chiffon Бела Voile Лабава Секси Gown Трепет кат должина макси фустан boho бел фустан

DEN 976.00
DEN 1176.00

Стока
Достапно.


Лето Долг фустан на Плажа chiffon Бела Voile прикријат Секси Gown Трепет кат должина макси фустан boho бел фустан S ( долга : 128 CM ) : Препорачана висина : под 160 CM M ( долго : 136 CM ) : Препорачана висина : 160 CM-165 CM L долго : 142 CM ) : Препорака височина : 165-170 CM XL ( долго : 152 CM l ) : Препорачана висина : над 170 СМ
1.Ве молиме мерење на обемот на Градите, половината, колковите, Бедрото
2.Таму ќе биде 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Се облекуваат
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Материјал:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Половина
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Бренд Име:
JOLOUN
Силуета:
Лабава
COLAR:
Отворен Пред
боја:
Бела
Shutter Pleat:
Chiffon
ocassion:
Плажа, морскиот брег, брегот, крајбрежје, одмор
Пролет Предели:
Секси
Свеж

Избор на клиенти