.

.

New
2018 Есен Жените Удобно Три Четврт Ракави Екипажот Вратот Гроздобер Фустани Вечер Партија Кратко Мини Фустан Vestidos Плус Големина L-6XL

2018 Есен Жените Удобно Три Четврт Ракави Екипажот Вратот Гроздобер Фустани Вечер Партија Кратко Мини Фустан Vestidos Плус Големина

DEN 627.00
DEN 627.36

Стока
Достапно.

Ви благодариме!
* Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Земавме овие фотографии од самите себе.61"
6 XL 45см/17. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.54 см (1-2 CM/0.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.14 и делови" 40cm/15.14 и делови" 42cm/16.7 инчен во отстапување)
Големина На Табелата
Тагови/Нема.88"
3 XL 42cm/16. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
* Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина; ве молиме проверете детали големина информации пред купување. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.
* Малку боја/моделот на разлики помеѓу серии. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Ви благодариме. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
WJ
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Повик
Силуета:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Најлон
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
Поголем Големина vestido де феста
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
epacket dropshipping :
Поддршка
Свеж

Избор на клиенти