.

.

New
реално зелена црвена beading кристал Средновековна Ренесанса gown Sissi принцеза облечи Викторија /Мари/ Belle Топката cosplay фустан

реално зелена црвена beading кристал Средновековна Ренесанса gown Sissi принцеза облечи Викторија /Мари/ Belle Топката cosplay

DEN 8544.00

Стока
Достапно.


1-3cm надоместок
Само се облекуваат не се вклучат сите други accessorys!

Детали

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Кристално
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Rayon,Voile
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
Slash вратот
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Знаци:
Период Носии
Извор:
средновековниот cosplay
Свеж

Избор на клиенти