.

.

New
Нова Европа, САД Жени Домот Tencel Фустан Plaid Belted Империја Директно Фустан Работа Канцеларија Опремени Водат Bodycon Фустан

Нова Европа, САД Жени Домот Tencel Фустан Plaid Belted Империја Директно Фустан Работа Канцеларија Опремени Водат Bodycon Фустан

DEN 959.52

Стока
Достапно.


* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на T/T,Western union,Money gram.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.39 инчи) Забелешка : 1 : ве Молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Chinses големината не е на меѓународната стандардна големина, ве молиме погледнете го детален опис на производите.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. 3 : Како што е човечко мери, мери грешка треба да биде постои, ви благодарам многу за вашето разбирање. Ви благодариме!
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Ali Express Стандард Превозот, Кина пост воздух mail, Под 2 KG обично испратите Кина пост, повеќе од 2 KG со ЕМС/DHL .Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Крајната Вертикална И Тарнер
. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како подарок со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сме 2-3 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно или вашиот регион не е на располагање од страна на Кина пост.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Sashes
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid
Стил:
работа
Бренд Име:
IUSGG
Материјал:
Rayon,Памук и Лен
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Директно
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
АА-WC-ДС-0040
Пакет:
Поединечно завиткани
Пердув:
Диви Натпревар
Пол:
Дама , Жени , Женски
Сезоната:
Лето , На Пролет , Есен
Материјал Тип:
100% висок квалитет
Стил:
Жените Секојдневен Фустан,канцелариска Работа фустан
Свеж

Избор на клиенти