.

.

New
Праска Цвет Девојка Туту се Облекуваат Бела Пролет Лето Свадба Фото Couture Фустан Деца Принцезата Роденден се Облекуваат TS055

Праска Цвет Девојка Туту се Облекуваат Бела Пролет Лето Свадба Фото Couture Фустан Деца Принцезата Роденден се Облекуваат TS055

DEN 631.00
DEN 2868.96

Стока
Достапно.

Повеќето од објектите во нашата продавница може да се меша бои, ве молиме оставете порака за бои што сакате по
нарачката ако имате боја барање, ако не, ние ќе ги испратите по случаен боја врз основа на нашите акции.
Име на производ : Цвет Девојка Туту Фустан Соодветна возраст : 2-7 Години Сезона : Пролет, Лето, Есен Материјал : Висок Quanlity Tulles Забелешка : нашата продавница туту фустан е направен од најдобрите мека ленти tulle. Предмети ќе бидат испорачани на време, и ние ги испратите на предмети преку Кина Пост, epacket, EMS, DHL, Fedex. ние ќе ги провери сите квалитетот пред превозот да бидете сигурни дека ќе добиете добар предмети
. Предмети
кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција. Плаќањето ќе биде наплата по предмети назад до нашата продавница.можеме да го прифатиме dropshipping, можете само да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон
. Купувачи се одговорни за данок ако вашата земја има,и на увозни давачки(општо express)
компанијата ќе го направи тоа,нема дополнителни такси, но не можеме да се gurantee на сите наредби бидејќи на земјата разлика).
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
1. Предмети мора да биде
се врати во неговата/нивната оригинална состојба во рок од 7 дена од денот на приемот.Моделите се за вашиот референца САМО! реалниот објект може ќе имаат малку поинаква со модели, pls можете да го разбирање.или на нашата e-mail. ако сакате да се измеша нарачки, ве молиме контактирајте со нас преку Trademanager : cn117225443.

Детали

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер,Voile,Mesh
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Број На Модел На:
цвет девојка туту фустан
Јака:
Shoulderless
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
keenomommy
Тип:
Пролет Лето Свадба Фото Couture Фустан
Примена:
Роденден Фото Свадба Партија Фестивал
Големина:
3 Sizes
Свеж

Избор на клиенти