.

.

New
ТОПЛА Врвен Квалитет без Ракави Црно Бела Топка Надвор Sequined Rayon Дебели Завој Фустан Коктел Партија Облечи

ТОПЛА Врвен Квалитет без Ракави Црно Бела Топка Надвор Sequined Rayon Дебели Завој Фустан Коктел Партија Облечи

DEN 2870.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
GWENDLYANNA
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Сезоната:
Лето
Декорација:
Sequined
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Најлон,Spandex,Rayon
Стил:
Секси & Клуб
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Ткаенина Тип:
Worseted
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти