.

.

New
2018 Пролет Мода Девојка Принцеза се Облекуваат за Партијата Свадба Фустани Дете корејски Црна Shoulderles Долги Ракави Мрежа Принцеза се Облекуваат 2-7Y

2018 Пролет Мода Девојка Принцеза се Облекуваат за Партијата Свадба Фустани Дете корејски Црна Shoulderles Долги Ракави Мрежа

DEN 838.00
DEN 930.72

Стока
Достапно.


Големина на Врвот Должина Биста*2 Ракави Укажуваат на тоа висина Укажуваат на тоа возраст 7 49 25 32 90cm 2-3 T 9 50 26 34 100cm 3-4 T 11 52 28 37 110cm 4-5 T 13 53 29 39 120cm 5-6 T 15 55 31 42 130cm 6-7 T
ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање .100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб.
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.ако сакате да се направи каква било промена,ве молиме љубезно cantact ни ПОБРЗО,или ние ќе ви ја испратиме стоката на адреса си замина од редот на информации само.
Врати се прифати, во рок од 30 дена по купувачот примање на стварта.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 30 дена од денот на приемот за размена на нова.
Ние го прифатат плаќање на Aliexpress само!
Ние го прифатат плаќање на Aliexpress само!
На Стан, можете да го користите следат начини на плаќање :
Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, безбедност,
Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Aliexpress, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
ELL17080414
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Voile,Памук,Чипка
Бренд Име:
preax
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
Shoulderless
Декорација:
Чипка
Стил:
Англија Стил
клучни зборови 1:
девојки мода се облекуваат
клучен збор 2:
деца фустани за девојки
клучен збор 3:
свадба фустан
клучни зборови 4:
девојки роденден облека
клучни зборови 5:
црна patckwork облека
клучни зборови 6:
децата v деколте облека
клучен збор 7:
Принцеза Се Облекуваат
клучни зборови 8:
бебе долги ракави есен облека
клучни зборови 9:
Чипка Фустани
клучни зборови 10:
бебе девојка симпатична фустан
Свеж

Избор на клиенти