.

.

New
Нова Свила Облечени Во Пролет И Лето, Долго Свила Фустан Без Ракави И Лабава Облека

Нова Свила Облечени Во Пролет И Лето, Долго Свила Фустан Без Ракави И Лабава Облека

DEN 1435.20

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина на Градите, Половината Должина L 82-90 82 91 XL 88-96 86 93 XXL 92-100 90 94
Мерење Во Инчи Големина на Градите, Половината Должина L 32.3 - 35.4 32.3 35.8 XL 34.6 - 37.8 33.9 36.6 XXL 36.2 - 39.4 35.4 37.0
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Детали

Големина:
L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
antamaca
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Директно
Sleeve Стил:
Резервоар
Материјал:
Свила
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Текстурата на материјалот:
100% Свила
Sleeve:
Без ракави
Јака Тип:
Маици
Половината Тип:
Средниот-waisted
здолниште:
Збор здолниште
Ткаенини:
плетење
Свеж

Избор на клиенти