.

.

New
Нов Моден Стил Бебе Облека Пролет, Есен Симпатична Цртан филм Долги ракави+Рака се Облекуваат Бебето Девојки Облека За Детска Облека

Нов Моден Стил Бебе Облека Пролет, Есен Симпатична Цртан филм Долги ракави+Рака се Облекуваат Бебето Девојки Облека За Детска

DEN 560.00
DEN 700.32

Стока
Достапно.

На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин. Ви благодарам како и нашите производи,При купување на стоки,ќе се обезбеди
твоето полно име, детални адреса и куќниот број,
точно поштенски код и телефонски број, ние ќе го испратам до тебе, како
што е можно поскоро!
2. Се надевам да имаат пријатен
шопинг искуство, имаат убав ден!
соодветна возраст
големина
облека должина/cm градите/см ракави должина/cm
погоден висина/cm - 0-6 M 70 36 50 30 60-70 - 6-12 M 80 38 52 32 70-80 - 12-24 M 90 40 54 34 80-90 - 24-36 M 100 42 56 36 90-95 - - -
Големина на табела,може да се 1-3cm грешка.Да Russion : испорака од Кина (10 до 30 работни дена)
2.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
Нема мамење,се само фер тргување. Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет
облека,брза испорака брзина,најниска цена,најдобар
услуга .
Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг !
повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи
http : //www.54 см

Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.

Детали

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
фустан стил:
Нето-предиво спојување
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
BN271
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Шема
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Новина
Материјал:
Модални,Памук
Бренд Име:
Хумор Мечка
Материјал Состав:
Памук
Јака:
чипка јака
Свеж

Избор на клиенти