.

.

New
Каки Велур Жените Bodycon Фустан Зрели Женски Долги Ракави Мини Елегантен Партија Облека Gown Патент Молив Тенок Дама Фустани Vestido

Каки Велур Жените Bodycon Фустан Зрели Женски Долги Ракави Мини Елегантен Партија Облека Gown Патент Молив Тенок Дама Фустани

DEN 865.00
DEN 1218.72

Стока
Достапно.


Големина (cm)
Биста
(cm)
Половината
(cm)
Хип
(cm)
Должина
(cm)
S
84
64
86
84
М
88
68
90
85
L
92
72
94
86
XL
96
76
98
87
2 XL
100
80
102
88

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
YL
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Патентите
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
WLS160
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти