.

.

New
LZJN Кинг Династијата Дизајн 2018 Пролет, Есен Макси Фустани Шик Везови Памук, Лен Облека Femme Гроздобер Кинески Облека за Жени

LZJN Кинг Династијата Дизајн 2018 Пролет, Есен Макси Фустани Шик Везови Памук, Лен Облека Femme Гроздобер Кинески Облека за Жени

DEN 2431.00
DEN 4765.92

Стока
Достапно.

сите точни.3937 инчен,1inch=2. Купувачот е задолжено за враќање на превозот обвиненија.
За Царина :
Ние може да го прогласам за објектот под клиент барање, но купувачот не е одговорен за било какви дополнителни увозни давачки, даноци или обичаите поврзани трошоци.Ние ќе брод преку CN Пост,хонг конг Пост или СЕКРЕТАР Пост со следење на број, како што е евтин и може да помогне да се избегнат Царинската Такса.
LZJN Кинг Династијата Дизајн 2018 Пролет, Есен Макси Фустани Шик Везови Памук, Лен Облека Femme Гроздобер Кинески Облека за Жени
Информации За Објектот
Модел БР.
За Политика На Враќање :
Објектот ќе бидат проверени пред превозот, ако не ви се допаѓа или големината непогодни, pls се врати на објектот со оригинални делови, додатоци во 7days по приемот, ние ќе наплата откако ќе се добие врати пратката.
PX32277
Материјал
30% Памук + 70% Лен
Боја
Црвена, Темно Сина
Карактеристики
Се Угледа На Кинг Династијата Службената Облека , Убаво Везови, Мандарина Јака, Девет Четврт Ракави, Џебовите, Макси Фустан, Долго Цветни Фустан, Есен Облечи, Жените Фустани, Се Облекуваат Жените, Пролет Облека, Гроздобер Облека Femme, Маица, Фустан, Долго Gown, Elbise, Kaftan, Vestidos, Кинески Стил Се Облекуваат
Сезоната
Пролет, Есен
Големина
M / L
Големина (cm) Рамо Градите (Биста) Половината Ракав Должина M 38 104 110 55 124 L 40 110 114 56 128
големина на несовпаѓање на 1-3cm постои бидејќи на прирачник за мерење на
1cm=0.

Детали

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Врвка за околу
Декорација:
Копче
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Половината:
Природни
Материјал:
Памук и лен
Број На Модел На:
PX32277 кинески фустан
Деколте:
Мандарински Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
кинески стил
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Пролет
Бренд Име:
LZJN
Шаблон Тип:
цвеќиња и кран
боја:
црвена, темно сина
Големина:
M / L
цветни кран печатење:
се облекуваат жените
дами фустани:
гроздобер жените се облекуваат
облека femme:
вез кран фустан
долг фустан:
цветни фустан
кинески облека за жени:
лен фустан
Кинг Династијата:
маица, фустан долг
жените се облекуваат:
памучен фустан
Gown:
макси фустан
Свеж

Избор на клиенти