.

.

New
Бебе девојка се печати фустани деца зимски фустани бебе се облекуваат на Смолкнување кадифен деца frocks неформални девојка се облекуваат

Бебе девојка се печати фустани деца зимски фустани бебе се облекуваат на Смолкнување кадифен деца frocks неформални девојка се

DEN 767.52

Стока
Достапно.

Ако се добие погрешен ред, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на наплата или да го препрати вас.Кога ќе добиете предмети, ве молиме проверете го тоа внимателно. Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот. Враќање&Наплата 1. Купи со доверба причини : 1. Кога ќе изберете ЕМС дека ние ќе ви ја испратиме стоката со ЕМС или посебни воздушна линија или други брза испорака, се потребни околу 3-7days за пристигнување по налози за испорака надвор.Позитивни повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас! 2. Во парк,Навремена испорака. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. За Повратни Информации 1.3937 инчен
За 1-3cm defference , ве молиме да се разбере ! Големина Блузи(CM) Гради*2(CM) Ракави(CM) Бебе Возраст 6 38 26 25 9-12 M 8 40 27 26 12-18 МИЛИОНИ 10 42 28 27 18-24 M 12 44 29 28 24 M-36 M 16 46 30 29 36 M-4 T
Пратката 1. фабрика директни продажната цена 2. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers;Т/T;western union. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас директно пред отворите спор. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Нашите превоз е бесплатен, ако вашата земја, превозот цена е многу висока, ние ќе наплатиме дел од транспортни трошоци П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Детали

Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
puenamer
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Цвеќиња
Стил:
Повик
Број На Модел На:
PHL1610055
Материјал:
Полиестер,Памук,Viscose
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Свеж

Избор на клиенти