.

.

New
Печатени Среќен Божиќ Дрво Елени Лос Жените Се Облекуваат Секси Bodycon Тенок Женски Лица Празник Vestido Мини Корејски Дама Љубов Облека

Печатени Среќен Божиќ Дрво Елени Лос Жените Се Облекуваат Секси Bodycon Тенок Женски Лица Празник Vestido Мини Корејски Дама

DEN 600.00
DEN 844.32

Стока
Достапно.


Големина На Лист Големина
Должина На Ракав
(cm)
Биста
(cm) Рамо
(cm) Должина
(cm) Половината (cm) се Однесуваат Тежина (kg) S 45 86 35 81 72 / М 46 90 36 82 76 / L 47 94 37 83 80 / XL 48 98 38 84 84 / XXL 49 102 39 85 88 / ве Молиме овозможи 1-2 разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме.(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm =0.39 инчи) Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покаже малку поинаква на вашиот компјутер ,од набљудувачите не се калибрира истиот
XXL 150g

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
YL
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Молив
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
BY069
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти