.

.

New
Децата Бебе Фустани Две лажни рака долг ракав Памук Девојка Свадба Партија Принцезата Роденден Девојки Фустан

Децата Бебе Фустани Две лажни рака долг ракав Памук Девојка Свадба Партија Принцезата Роденден Девојки Фустан

DEN 878.40

Стока
Достапно.


Детали

Дете НИ Големина:
24M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 4T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
L001
Шаблон Тип:
Цртан филм
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Стил:
Европски и Американски Стил
Декорација:
Подвезици
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
LANMUSUNG
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен
Материјал Состав:
Памук/Полиестер
Тип:
Фустани
Одделот За Името:
Деца
оригиналниот:
Кина
Висина:
70cm/80см/90cm/100cm
девојки фустани:
фустан за девојка
децата облека:
фустани за девојки
девојки облека:
децата облека девојка
Свеж

Избор на клиенти