.

.

New
РГ Мода Жените Лето Chiffon Долг Ракав се Облекуваат Убава Половината Комбинација Длабоко V Деколте, Секси Мини Фустан Плус Големина XXL 2018

РГ Мода Жените Лето Chiffon Долг Ракав се Облекуваат Убава Половината Комбинација Длабоко V Деколте, Секси Мини Фустан Плус Големина

DEN 2156.00
DEN 2395.20

Стока
Достапно.

Ви благодариме!
. Ако има нешто што јас можам да ви помогне со тоа, не двоумете се да ми каже. Ви благодариме!! Ние високо го вреднуваат сите на нашите клиенти и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција. 100% Задоволство. Ние нудиме на нашите клиенти многу добри производи и убаво услуга .01 МИНУС $3 СЕГА ! ! ! !
РГ Мода Жените Лето Chiffon Долг Ракав се Облекуваат Убава Половината Комбинација Длабоко V Деколте Фустан Плус Големина XXL 2018 8 MR803
C O L O R :
Сино/Лубеницата Секси Мини Фустан
Сите боја е Многу Убаво за Вас!
Повеќе производи во нашата RG продавница што ќе биде интересно во :
имаме голем број на акции ,не грижете се за квалитетот и stock! Најдобри и Навремена Услуга. Добредојдовте на големо и мало. ПОВРАТНИ информации за тоа : Ние сме сериозни продавачот, Pls контактирајте со нас, ПРВО да ја напуштат повратни информации доколку постои било каков проблем на редот, ние секогаш ќе направи максимални напори за да те среќен со цел.
Добредојдовте На Нашиот Рок Џорџ Продавница
Убавината може да биде многу индивидуален карактер
Може да биде на светот
Личност шарм направи луѓе затруени,започнете со Рок Џорџ Мода
Повеќе убави, повеќе среќа!
Пријател,ве молиме проверете ја големината информации пред цел. и ве молиме да знаат дека
затоа што се мери од страна на страна,+-1-3cm грешка на големина е нормално. Сакате да видите повеќе производи, ве молиме да ја посетите мојата продавница.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
РГ-8MR803
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Lanon,Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
ROCICIE ГЕЛА
Половината:
Природни
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
моден жените се облекуваат
Употреба:
Жените
боја:
Црвено/Б
Тип:
Vestido де renda
Име:
РГ Жените Лето Chiffon Фустани
Функција:
Убави Жени Длабок V-N Облечи
Половината:
Плус Големина XXL Жените се Облекуваат
Декорација:
Комбинација Кавга Фустан
Сезоната:
Лето D
Функција:
РГ Жените High-end Облека
Свеж

Избор на клиенти