.

.

New
Жените Фустани, Елегантен 2018 Пролет Лето Долг Ракав Бесплатен превозот Дама Облечи Девојки Макси Bodycon Солидна Каузална Гроздобер Облека

Жените Фустани, Елегантен 2018 Пролет Лето Долг Ракав Бесплатен превозот Дама Облечи Девојки Макси Bodycon Солидна Каузална Гроздобер

DEN 620.00
DEN 885.12

Стока
Достапно.


Долго Време Жените Се Облекуваат
Големина Должина Градите Рамо Ракав Половината
S 92cm 86cm 34cm 11cm 70cm
М 86cm 92cm 36cm 12cm 76cm
L 96cm 94cm 38 cm 13cm 82cm
XL 98cm 98cm 39cm 13cm 88cm
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ
Ве молиме двојно проверете ја вашата нарачка : адреса,телефонски број,количината и така натаму.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
Повратни информации
Ние зависи од нашите клиенти е задоволство да се успее.
Превозот
Ние ќе испорака на нарачката во рок од 3 дена по примање. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако тие имаат било какви барања, ве молиме контактирајте со нас
Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Ве молиме бидете сигурни дека comfirm редоследот по добивате нашиот производ,Затоа што кога ќе нарачате,ќе пари е платен да го ЗАЧУВАМ.
Наплата & Замена
Купувачот мора да ни e-mail за замена или рефундирање на известување пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар & такса за ракување и објектот исто така, мора да биде во оригинална кутија при враќање на предмети.Откако ќе comfirm тоа,Ние може да добиете на вашата исплата. Ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Тоа обично ќе се земе 10-25 работни дена да пристигне
Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Бренд Име:
HSPL
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Sleeve Должина(cm):
Половина
Број На Модел На:
жените кошула
Стил:
Повик
Свеж

Избор на клиенти