.

.

New
На високо-Одделение бал Краток Згодна Цвет Девојки Свадба се Облекуваат децата Децата и Тинејџерите Церемонија Заедница Божиќ Мода Фустани

На високо-Одделение бал Краток Згодна Цвет Девојки Свадба се Облекуваат децата Децата и Тинејџерите Церемонија Заедница Божиќ

DEN 2546.00
DEN 4547.04

Стока
Достапно.


Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Вграден Градник:
No
Декорација:
Appliques
Силуета:
Бал
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Mesh,Сатен,Полиестер,Памук
Број На Модел На:
018
Стил:
Формално
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
HUNTWESTER
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти