.

.

New
Модата Убави Жени Есен Зимски Џемпер Фустани Тенок Turtleneck Секси Bodycon Солидна Боја Облека LongKnitted DressDress

Модата Убави Жени Есен Зимски Џемпер Фустани Тенок Turtleneck Секси Bodycon Солидна Боја Облека LongKnitted DressDress

DEN 1460.00
DEN 1871.52

Стока
Достапно.


Информации За Производот
Материјал : Полиестер,Акрилик
Боја, Црна,Темно Сина,Сива,Вино Црвено
Стоковните Индекс : Тенок индекс Тесни Редовни Малку Лабава Лабава Должина индекс Долго Редовни Средни Краток Мекост индекс на Мека Малку Тешко Малку Мека
Слики
'

Детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Број На Модел На:
S-L
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Полиестер,плетење Памук,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LIBIELIY
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Есен
Деколте:
Turtleneck
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Пол:
Жените
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
Свеж

Избор на клиенти