.

.

New
Yalabovso 2017 Печатење Гроздобер Ретро Фустан Тенок Појас Лажни Две парче ФУСТАНИ со Вез се Облекуваат за жена А50-A6526 z20

Yalabovso 2017 Печатење Гроздобер Ретро Фустан Тенок Појас Лажни Две парче ФУСТАНИ со Вез се Облекуваат за жена А50-A6526 z20

DEN 1872.00

Стока
Достапно.


Yalabovso 2017 Печатење Гроздобер Ретро Фустан Тенок Појас Лажни Две парче ФУСТАНИ со Вез се Облекуваат за жена А50-A6526 z20
1. 100% Нов Бренд во 2017 2. Материјал на платно ви дава пријатно чувство. 3. Бои за избор Ист како на сликата 4. Додатоци : жените Фустани lyocell и памук ве Молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инч. Реалната слика јас го зеде од видиме.

Детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Деколте:
Стенд
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
yalabovso
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
А50-A6526
Материјал:
Избрани,Spandex,Памук
Sleeve Должина(cm):
Половина
Половината:
Природни
Свеж

Избор на клиенти