.

.

New
Краток Работа Фустан Елегантен Жени Секојдневен Гроздобер Канцеларија Носат Мода Дама Гроздобер Краток Сплит Дното Облека Секси Патент Фустани

Краток Работа Фустан Елегантен Жени Секојдневен Гроздобер Канцеларија Носат Мода Дама Гроздобер Краток Сплит Дното Облека Секси

DEN 671.00
DEN 762.72

Стока
Достапно.

9"
* Упатство за мерење може да постои 1-2cm разлика.И вие може да побарате од нас за да се пресмета право Изразат такса.6"
L
93cm/36.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
Подолу е нашата испорака на соработка.4"
XL
98cm/38.
Краток Работа Фустан Елегантен Жени Секојдневен Гроздобер Канцеларија Носат Мода Дама Гроздобер Краток Сплит Дното Облека Секси Патент Фустани
Функција :
Materail : Полиестер Сезона : Пролет, Лето, Боја : Розова/Red/Црно/Сино/Жолтите Големина : S/M/L/XL/XXL Дизајн : Office/Партија/лето/домот/Гроздобер облека
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.8"
М
88cm/34.
Ние обезбедуваме бесплатен 30 дневна гаранција за оваа точка.
Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Сите експрес испорака ќе пристигне на 12 дена.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.2"
XXL
103cm/40. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ќе се потрудиме за вас, имајте пријатен шопинг ден!
Пакет : 1 Buc Жените Се Облекуваат
Големина
Мерење
Биста
Половината
Колковите
Должина
S
83cm/32.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Деколте:
Асиметрични
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Половината:
Империја
Силуета:
Молив
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
плетење Памук,Lanon,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Краток
Бренд Име:
JUNVEVOOL,JUNVEVOOL
Број На Модел На:
Женска Краток Фустан
Декорација:
Патентите
Тип На Објект:
жените летен фустан
Стил:
Краток Работа Фустан
Популарната Елемент:
Полна Боја
фустан стил:
Тенок
мода се облекуваат:
Патентите
Партија фустани:
жените работат фустан
жените се облекуваат:
Без ракави
се облекува женска:
Молив Фустани
Должина:
Knee-Length
Материјал:
Spandex/плетење/Lanon
Свеж

Избор на клиенти