.

.

New
Убаво Есен И Зима Мода Жени Секси Црна Капчиња Turtleneck Чипка Долг Ракав Лабава Shift Фустан Падне Комбинација Фустани

Убаво Есен И Зима Мода Жени Секси Црна Капчиња Turtleneck Чипка Долг Ракав Лабава Shift Фустан Падне Комбинација Фустани

DEN 1170.00
DEN 1500.48

Стока
Достапно.


'

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Повик
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Чипка
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
Turtleneck
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
s-xl
Бренд Име:
LIBIELIY
Пол:
Жените
Пол:
Жените
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
Свеж

Избор на клиенти