.

.

New
Зима Облекуваат Убаво Поп Жените Се Облекуваат Обичните Секси Фустани Диви Домот Долг Ракав Плус Големина Batwing Ракав Sequins

Зима Облекуваат Убаво Поп Жените Се Облекуваат Обичните Секси Фустани Диви Домот Долг Ракав Плус Големина Batwing Ракав Sequins

DEN 1266.00
DEN 1622.88

Стока
Достапно.


Desription
Име на производ : зима облекуваат Убаво Поп жените се облекуваат обичните секси фустани диви Домот долг ракав Плус големина Batwing ракав Sequins НОВА МОДНА ревија Материјал ployester,памук Боја златни,сребрени,сини Големина S-3 XL Дизајн Функција мода Тип Верзија Тенок Умерена Лабава Дебелина Тенка Умерена Дебелина, Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се преземат
користење на колокација, не Плимата и цели.
Големина Спецификација Големина Должина Рамо Градите Ракав . S 80 36 96 54 М 81 37 100 55 L 82 38 104 56 XL 83 39 106 57 XXL 79 40 112 52 XXXL 80 40.5 116 53 4 XL 5 XL 1 cm=0.39 инчен
Слики
За боја
'

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
S-XXXL
Бренд Име:
LIBIELIY
Пол:
Жените
Пол:
Жените
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
Свеж

Избор на клиенти