.

.

New
Wintern се Облекуваат Жените Убаво Мода Секси Партија Фустани О-вратот Долг Ракав Мини Секојдневен се Облекуваат за Партијата Облечи Мода Vestidos S -XL

Wintern се Облекуваат Жените Убаво Мода Секси Партија Фустани О-вратот Долг Ракав Мини Секојдневен се Облекуваат за Партијата

DEN 1235.00
DEN 1583.52

Стока
Достапно.


Големина Биста Половината Рамо Должина S 70 66 37 78 М 72 70 38 78 L 76 74 39 78 XL 80 78 40 78
'

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LIBIELIY
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Есен
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
s-xl
Половината:
Природни
Пол:
Жените
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
Свеж

Избор на клиенти