.

.

New
моден обвивка лето се облекуваат секси шупливи надвор backless долго макси фустани се види преку везови vestidos verano чипка секси жени

моден обвивка лето се облекуваат секси шупливи надвор backless долго макси фустани се види преку везови vestidos verano чипка

DEN 1290.24

Стока
Достапно.

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
НИСКА ПОЛОВИНАТА
Мерка Околу 2" под природни половината или 2 прста под папокот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Добредојдовте на Анастасија Продавница!!!
ОДИ!ОДИ! Флертува со вашиот човек!
На начин да се Измери
БИСТА
Мерка под твоите раце, околу потполност дел на вашиот биста. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Број На Модел На:
1009
Sleeve Стил:
Резервоар
Материјал:
Полиестер,Spandex,Чипка
Половината:
Природни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Кат Должина
Шаблон Тип:
Флорални
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Плажа
Свеж

Избор на клиенти