.

.

New
пистата фустани 2017 ПЛУС големина 3xl жените облека со висок квалитет мода печати gown Кат-Должина Pleated фустан туника работа секси облека

пистата фустани 2017 ПЛУС големина 3xl жените облека со висок квалитет мода печати gown Кат-Должина Pleated фустан туника работа

DEN 812.00
DEN 1068.00

Стока
Достапно.


Големина/cm M L XL 2 XL 3 XL Биста 84 88 92 96 100 Половината 68 72 76 80 84 хип 136 140 144 148 152 Должина 136 138 140 142 144

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
V Деколте
Стил:
Повик
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Lanon,Spandex,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
juhome
Број На Модел На:
5025
Сезоната:
Есен
Силуета:
Pleated
Фустани Должина:
Кат Должина
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Sashes
Други:
Европски стил, висока еластичност
Свеж

Избор на клиенти