.

.

New
2017 детска облечи девојки ливчиња облечи детски Роденден се облекуваат Dropshipping 3-4-5-6-7 години

2017 детска облечи девојки ливчиња облечи детски Роденден се облекуваат Dropshipping 3-4-5-6-7 години

DEN 1056.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.


Можеби како овие :
Стил : деца фустан, здолниште
Возраст : 3-7 години (за референца)
Ткаенини : Мет сатен и памук помеша
Боја : Слика
Големина на : 100- 110- 120- 130-140 Големина Должина (CM) Биста (CM) Здолниште (CM) се Препорачува висина (CM)
100
3t 58 56 / 90-100
110
4t 62 58 / 100-110
120
5t 66 61 / 110-115
130
6t 70 64 / 115-120
140
7t 74 67 / 120-130 / / / / / 1 answer : ___________________________ note : CM големина е само знак, а не според бебето висина, ве молиме изберете соодветна големина на актуелната висина. 2 плочки рачно мерење разлика од 1-2 CM во рамките на нормалниот опсег, ве молиме да преовладуваат во вид. Нема причина да се вратат.

Детали

Дете НИ Големина:
4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Фустани Должина:
Колено-Должина
Материјал:
Полиестер
Стил:
Краток
Декорација:
Appliques
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
525918576415
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
JUXUAN
Стоки категорија:
Стоки на залиха
Стил:
европа и америка
Висина:
100cm|110cm|120cm|130cm|140cm
Ткаенини:
памук полиестер
Свеж

Избор на клиенти