.

.

New
Лето Обвивка се Облекуваат Жените Облека Секси Партија Оглавник Вратот без Ракави Шлиц Средината на теле Фустани Тенок Backless Завој Сива Vestidos

Лето Обвивка се Облекуваат Жените Облека Секси Партија Оглавник Вратот без Ракави Шлиц Средината на теле Фустани Тенок Backless

DEN 564.00
DEN 752.64

Стока
Достапно.


1-3cm грешката е во нормални граници, ви благодариме
Единица : cm
Големина Биста Должина Тежина/кг
S 76-86 120 0.23
М 80-90 122 0.25
L 84-94 124 0.27

Детали

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
LuckBN
Материјал:
Полиестер,плетење Памук
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Шупливи Надвор
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
Деколте:
Оглавник
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
A576
Пол:
Жените
Шема:
Полна Боја
Облека фуста:
поставете ја главата
во здолниште должина:
Midiskirt
елемент:
Backless
Свеж

Избор на клиенти