.

.

New
Топла Чипка цвет девојки свадба се облекуваат бебето девојки крштевка торта фустани за партија повод деца 1 година бебе девојка роденден облечи

Топла Чипка цвет девојки свадба се облекуваат бебето девојки крштевка торта фустани за партија повод деца 1 година бебе девојка

DEN 870.00
DEN 1706.40

Стока
Достапно.


Големина : за ДЕВОЈКА од 12 M да 24 M, големини како што е подолу :
Мед , ова е референтен број, ве молиме оставете порака за да кажете ми кои се вашите деца висина, биста ,половината големина, Така што јас може да ви помогне да се избере вистинската големина. Поради мерење метод, за грешка при мерење во 1-2 cm.

Детали

Бебе Возраст:
18 МИЛИОНИ, 24M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
фустан стил:
Бал
Материјал Состав:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Бал
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
052
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
LOTTLA TOGER
1:
vestido infantil
2:
бебе девојка се облекуваат
3:
бебе се облекуваат
4:
1 година роденден облечи
5:
бебе девојка фустани
6:
бебе девојка облека
7:
бебе девојка фустани
8:
Бебе Девојка Се Облекуваат Европски Стил
9:
бебе jurk
2 ПОСТАВУВА:
фустан +долна облека
Свеж

Избор на клиенти