.

.

New
Нова женска облека во есенски Црни и бели ленти еластичен појас се посветам на еден морал мраз свила фустан

Нова женска облека во есенски Црни и бели ленти еластичен појас се посветам на еден морал мраз свила фустан

DEN 2429.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.


Состојки : 100% СВИЛА ЏЕРСИ (состојка етикети) во вид на ткаенини се направени од млеко свила и памук мешавина водат поврзана ткаенини. Големина На : Не. ЕУ 36 38 40 42 44
Големина
S
cm/инчен
М
cm/инчен
L
cm/инчен
XL
cm/инчен
XXL
cm/инчен Биста 84/33.1 88/34.7 92/36.3 96/37.8 100/39.4 Половината 68/26.8 72/28.4 76/30.0 80/31.5 84/33.1 Хип 88/34.7 92/36.3 96/37.8 100/39.4 104/41.0 Должина 86/33.9 87/34.3 88/34.7 89/35.1 90/35.3

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
GWENDLYANNA
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Свила,Памук
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Џерси
Свеж

Избор на клиенти