.

.

New
Луксузна Жените Colorblock Печати Секси Фустан Без Ракави Мини Bodycon Фустани

Луксузна Жените Colorblock Печати Секси Фустан Без Ракави Мини Bodycon Фустани

DEN 2208.00

Стока
Достапно.


Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата.
Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во.Фустан Информации Материјал : ПОЛИЕСТЕР Големина : S, M, L, XL XXL Боја : Како Слики Големина Детали ГОЛЕМИНА велика БРИТАНИЈА Големина на Градите (cm) Половината (cm) на Колкот (cm) S UK8 83 69 88 M UK10 87 73 92 L UK12 91 77 96 XL UK14 95 81 100 XXL UK16 99 85 104 1.
Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад.
Ставка Детали
Пратката DHL/Федекс/ПАТАРИНА 4-8 Дена ЕМС 10-20 Дена Epacket 10-16 Days Пост воздух 15-45 Дена друга држава времето за испорака, исто така, се различни, Како политика на земјата на дестинација Како Да не падне на превозот (1)може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа
(2) Напишете детали во коментар кога го направите нарачка
(3) ми Испрати вашиот клиент е превозот адреса, кога се направи цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно)
(4) јас брод надвор предмети по Пошта (ЕМС) според вашето барање, пакет патеката број и песна веб-сајт се обезбедени
(5) Тоа е лесно и брзо , врвот погодно за вашиот бизнис Замени&Наплата Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не му ја надомести за превозот назад до мене. 1-3 заеднички разликата е дозволено.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Пролет
Силуета:
Обвивка
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Патентите
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Резервоар
Стил:
Секси & Клуб
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
0326
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти