.

.

New
Feeshow Девојки Chiffon Чипка Цвет Девојка се Облекуваат Принцеза Церемонија Свадба Деверуша Роденден Деца Облека се Облекуваат SZ 4-14Y

Feeshow Девојки Chiffon Чипка Цвет Девојка се Облекуваат Принцеза Церемонија Свадба Деверуша Роденден Деца Облека се Облекуваат

DEN 738.00
DEN 899.52

Стока
Достапно.

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.0"/105cm 10 10 29. Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса се во право во aliexpress,погрешна адреса или име случај ruturn или не добиете ќе биде купувачот одговорност. (Освен некои земји и APO/FPO) Сите производи што се на залиха ,ве молам само да се купи. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина .
Големина : 4-14/Таг #4-14 (ве МОЛИМЕ проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина)
Големина на Табела : предложениот возраст и висина е само за вашиот референца. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.0"/118cm 12 12 31. Совршен за партија, свадба, церемонија, роденден или други специјални прилики.

Детали

Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
FEESHOW
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
V Деколте
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер,Voile
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Декорација:
Вез
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Европски и Американски Стил
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
10028999
Возраст:
4-14 година
Материјал:
Полиестер, Chiffon
девојки лето облечи:
за партија, свадба, церемонија, роденден
Свеж

Избор на клиенти