.

.

New
2017 Нови Симпатична Износени Плескавици, Долг Ракав Фустани Слатка Лолита Есен Девојки Дами Фустани Облечи

2017 Нови Симпатична Износени Плескавици, Долг Ракав Фустани Слатка Лолита Есен Девојки Дами Фустани Облечи

DEN 1459.00
DEN 1535.52

Стока
Достапно.

За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Превозот Време за Прибл : e Packet 7-35 дена .5 cm Поради прирачник за мерење, ќе има 1-3cm грешка.
Item Title 2017 Нови Симпатична Износени Плескавици, Долг Ракав Фустани Слатка Лолита Есен Девојки Дами Фустани Облечи Опис ♥100% нов бренд & висок квалитет
♥Тип : Лолита Фустан
♥Материјал : Памук
♥Пол : Жените
♥Пакет Содржи : 1 x Фустан
♥Големина : M/L 1cm=0.
По исплата потврда, Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена(Нарачана треба 7-10days). Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.UPS-от , USPS и DHL 7-10 дена ве Молиме имајте во предвид времето за испорака е дадено од страна Aliexpress е апроксимација и може да се разликуваат во зависност од растојанието од Кина, како и царинските прописи трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Забелешка : боја може да биде малку различни, поради ефект на светлина и moniter амбиент.

Детали

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
JHZ005
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Сезоната:
Есен
Деколте:
Износени
Материјал:
Памук,Полиестер
Половината:
Империја
Бренд Име:
LUOGEN
Декорација:
Копче
Стил:
Лолита Стил
Силуета:
Лабава
Свеж

Избор на клиенти