.

.

New
OTEN Лето Жените Гроздобер Ретро 50-тите 60-тите години Капа Sleeve O Вратот Флорални Цвет Лимон Печатени Рокабили Pin up skater фустан повик за Нови

OTEN Лето Жените Гроздобер Ретро 50-тите 60-тите години Капа Sleeve O Вратот Флорални Цвет Лимон Печатени Рокабили Pin up skater

DEN 806.00
DEN 1151.52

Стока
Достапно.

(Наредби не може да се постапува ако нема телефонски број или поштенски код). Добредојдовте да контактирате со нас преку E-mail или Trademanager ако имате било какви прашања или потреби. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Сите пораки или E-mail пораки ќе се одговори во рок од 24 часа (исклучува одмор или викенд дена ).Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ќе бидат високо ценети ако сте задоволни со нашите производи или услуги.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од вашето плаќање на ден,ве молиме контактирајте со нас.Услуга транзит време е предвидено од страна на одредена превозникот со исклучок на викендите и празниците.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 2.Важно давачки,даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите E-mail на нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ве молиме да ни остават порака однапред дали ќе им треба да биде предаден одделно.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
oten
Деколте:
О Деколте
Број На Модел На:
301
Стил:
Гроздобер
Половината:
Природни
Материјал:
Памук,Spandex
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Sashes
Големина:
S,M,L,XL,XXL,3XL
боја:
Жолта,Бела,Сина
Свеж

Избор на клиенти