.

.

New
2-12year Нов Висок квалитет бебе sequins принцеза фустан за девојка во домот роденден се облекуваат Бебе девојка е божиќ облека

2-12year Нов Висок квалитет бебе sequins принцеза фустан за девојка во домот роденден се облекуваат Бебе девојка е божиќ облека

DEN 590.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.

Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса се во право во aliexpress,погрешна адреса или име случај ruturn или не добиете ќе биде купувачот одговорност. Препорачана Големина за Деца на Градите, Половината се Облекуваат Должина 80 2 22. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.0"/58cm 100 4 24. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца)
Наплата и Враќање Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.0"/81cm
Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.0"/69cm 120 7-8 27. 4 слоеви здолниште, 2 слоеви tulle, 1 слој сатен и слој сатен спроведен со пребивање за дополнителни полнота.
Превозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ. Корселе со irremovable sequined bowknot напред, sash врски назад.
Големина : 2-12/Таг #80-130(ве МОЛИМЕ проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина)
Големина на Табела : предложениот возраст и висина е само за вашиот референца.

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 6, 8, 12
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
FEESHOW
Број На Модел На:
10018382
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Европски и Американски Стил
Јака:
О Деколте
Возраст:
2-12Y
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти