.

.

New
Слободен Испорака На Високо Квалитетни Модни V Јака Цвет Везови Фенер Жена Долг Ракав Памук Фустан Портокал

Слободен Испорака На Високо Квалитетни Модни V Јака Цвет Везови Фенер Жена Долг Ракав Памук Фустан Портокал

DEN 1468.00
DEN 1631.52

Стока
Достапно.

ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на вашата потврда на приемот на предмети за било каква причина. Ние работи 6 дена во недели.
Ако користите Aliexpress е "Прашајте го продавачот прашање" линк или "Моите Пораки", ве молиме не го скриете вашиот е-мејл адреса, кога испраќање на пораки. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако не го имаат на вашата e-mail адреса, тоа е тешко да се одговори. Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако не сте го слушнале од нас во даденото време.
Големината или Одговара на Прашањата :
Како и сите на нашата облека се клиент скроени, некои можат да се разликуваат од околу ±3 cm во одредени мерења.
Услови за користење на услугите
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Бренд Име:
nomeocean
Стил:
Гроздобер
Сезоната:
Есен
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
AI17101811
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Свеж

Избор на клиенти