.

.

New
Мода Лето Шупливи Секси Жени Фустани Дами Домот Bodycon Фустани Плус Големина Жените Облека Бела Протегала Фустани

Мода Лето Шупливи Секси Жени Фустани Дами Домот Bodycon Фустани Плус Големина Жените Облека Бела Протегала Фустани

DEN 581.00
DEN 818.88

Стока
Достапно.


1.100% Сосема нов.
2 .Достапни боја : Како на сликата.
3.Големина : S M L XL
Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) Големина/cm Биста Половината Хип Должина S 80 68 78 83 M 82 72 82 84 L 84 74 86 84 XL 90 78 90 85
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Поради светлината влијание.таму ќе биде малку боја разлика.се надевам дека се разбираме.ви благодариме
Било кој квалитет и големина на проблемот,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!
1*Жените Се Облекуваат
Вниманието :
За безбедноста причина, ние ќе repack на стоки во уште една кеса или кутија за да се спречи оштетување за време на превозот, па таму не е оригинална кутија вклучени.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
JYCGOODLUCKY
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Шупливи Надвор
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
330588
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Се облекуваат:
секси фустан
Секси:
Клубот Се Облекуваат
Стил:
бел фустан
Големина:
еластична фустан
боја:
жените се облекуваат
Стилот 1:
bodycon фустан
Стил 2:
голема големина фустан
Повик:
фустани жените,летни фустани
Нови:
елегантен фустан ,партија фустани
Дами:
лето облечи
Свеж

Избор на клиенти