.

.

New
Симпатична Бебе Девојки Фустан 3/4 Ракави Леопард Памук Лабава Облека за 0-5 Години Деца

Симпатична Бебе Девојки Фустан 3/4 Ракави Леопард Памук Лабава Облека за 0-5 Години Деца

DEN 115.00
DEN 176.16

Стока
Достапно.


Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).
PLZ овозможи 1-2 см мерка грешка додека изборот на големината на вашето дете според следнава големина на табелата. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ви благодариме.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Декорација:
Шема
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
девојки фустан
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Лолита Стил
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Emmababy
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти