.

.

New
Пролет 2017 Мода 2 парчиња/Set Девојки Деца Принцеза Plaid Блузи Кошула +Кожен фустан Летна Облека, Облека

Пролет 2017 Мода 2 парчиња/Set Девојки Деца Принцеза Plaid Блузи Кошула +Кожен фустан Летна Облека, Облека

DEN 252.00
DEN 387.36

Стока
Достапно.


Лебл големина Блузи Должина Биста*2 Ракав должина на Здолниште должина Половината*2 Препорачува Возраст 90 40 см, 28 см 31 см 30 см 19 cm 2 T/1-2 Години 100 43 см 29.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).
Најдобар подарок. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.5 cm 37 см 33 cm 22 см 5 T/4-5 Години 130 52 см 34 cm 39 см 34 cm 23 см 6 T/5-6 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.

Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Шема
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
дсс
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Стил:
Лолита Стил
Бренд Име:
Emmababy
Материјал:
Синтетички Кожа,Полиестер
Шаблон Тип:
Plaid
Свеж

Избор на клиенти