.

.

New
Нови Година Есен Ленти Обичните Девојки Фустани, Модни Деца Се Облекуваат Симпатична Дете Девојка Облека Деца, Бебе Облека Девојки Фустан

Нови Година Есен Ленти Обичните Девојки Фустани, Модни Деца Се Облекуваат Симпатична Дете Девојка Облека Деца, Бебе Облека

DEN 594.72

Стока
Достапно.

Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Некаде за царинска или времето probem, тоа ќе биде одложен неколку дена.
Нови 2016 година Есен Ленти Обичните Девојки Фустани, Модни Деца се Облекуваат Симпатична Дете Девојка Облека Деца, Бебе Облека Девојки Фустан Големина : 120(5 T), 130(6 T), 140(7 T) Возраст : 5-7 години
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред породувањето. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ќе се пријават помалку вредност на пратката да ги избегнете високите даноци кога ќе примите стоки. Предмети се испраќаат само по уплата. Методи за плаќање Заштитени со Зачувам : Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Тоа може да биде до 30-45days . Ве молиме проверете ги спецификации пред место и цел. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите.

Детали

Дете НИ Големина:
5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Директно
Број На Модел На:
M006
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Шема
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Големина:
100(3T), 110(4T), 120(5T), 130(6T), 140(7T)
Возраст:
3-7years
Сезоната:
Пролет, Есен
Свеж

Избор на клиенти