.

.

New
Слатка лолита фустан bobon 21 кралската принцеза имитира крзно јака гроздобер чипка лак декорација едно парче Есен дебели фустан d0687

Слатка лолита фустан bobon 21 кралската принцеза имитира крзно јака гроздобер чипка лак декорација едно парче Есен дебели фустан

DEN 2317.00
DEN 2574.24

Стока
Достапно.


Политика На Враќање
1.
Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018-2-12 додека 2018-2-26 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : //help. ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .Нормално, тоа е 10-25working дена,ако сте во брзање,ве молиме изберете ЕМС : 7-10days,или DHL : 3-5days. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок.
Повратни информации
1.
Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет.
Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме. Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и да ни даде можност да се поправи тоа пред да замине негативни повратни информации, со помалку од 3 ѕвезди ,ние и ветуваме ние ќе ви овозможи да се чувствуваат задоволни конечно.com/extend_shipment_date. Повратни информации е многу важна за нас. Големина одговара на сите 0 claretred гроздобер . Returnning цената е купувачот одговорност ако нема проблем околу објектот.

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Лак
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Симпатична
Материјал:
Памук
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
Петар пан Јака
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Целосна
плетени ткаенини главниот состав:
51% content - 70%
Комбинација форма:
посебен тип ракав
дизајнерски детали:
baimuer ткаенина име
пред да летаат:
Pullover
жените сезона:
2012 зима
Декорација:
Возбудува, Батон, Чипка
Ткаенина Тип:
Фланелен
Свеж

Избор на клиенти